Dla turystów

Adventure Park Przygody otwarty jest codziennie w godzinach 10.00 – 18.00 od długiego weekendu majowego, aż do ostatniego dnia września.

 

W naszym parku możecie codziennie skorzystać z mocy atrakcji i przygody na świeżym powietrzu, z najpiękniejszym widokiem na pasmo Tatr. To miejsce przygotowane z myślą o dobrej zabawie i relaksie dla całych rodzin. Atrakcje przygotowane są tak, aby każdy znalazł rozrywkę dopasowaną do swoich oczekiwań i umiejętności fizycznych.

NASZE ATRAKCJE

Na naszych klientów czekają dwie trasy w parku linowym – TRASA JUNIOR oraz TRASA DUŻĄ, zjazd na najdłuższej na Podhalu TYROLCE XXL – aż 350 metrów zjazdu. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarcza MEGA SKOK wahadłowy z 14 metrowej wieży, gdzie przeciążenia sięgają 2G oraz zjazd ZORBĄ – 3 metrowa wielka dmuchana kula, do której wchodząc – stacza się kilkadziesiąt metrów w dół po zboczu. Można także skorzystać z wysokiej na 14 metrów ŚCIANKI wspinaczkowej z trasami o różnym stopniu trudności lub spędzić miło czas w strefie relaksu na naszych LEŻAKACH do opalania. Opis wszystkich atrakcji znajdą Państwo tutaj.

Adventure Park Przygody to niepowtarzalne emocje i niecodzienny klimat, który tworzy również zgrana i doświadczona ekipa przeszkolonych instruktorów i najlepszych baristów.

STREFA RELAKSU

Każdego dnia zapraszamy również do naszego ADVENTURE BARU, w którym można wypić pyszną kawę mrożoną, zjeść lody oraz orzeźwić się zimnym piwkiem lub owocową lemoniadą w cieniu parasola. Dla osób lubiących odpocząć w słoneczku – mamy leżaki – relaks jak w najlepszym spa.

Park Przygody Adventure

Gubałówka 9/1, 34-500 Zakopane
+48 880 750 339

info@park-przygody-gubalowka.pl

Polecamy