Fun & Trips

Aktywne spędzanie wolnego czasu oraz wyjątkowe chwile na Podhalu – to nasza specjalność! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, którą tworzą pasjonaci różnych dziedzin. Nasz kreatywny zespół zapewni Wam niezapomniane chwile! Satysfakcja z pracy, bogate wyposażenie, oraz znakomita znajomość terenu, gwarantuje świetną zabawę oraz pełne bezpieczeństwo przygotowanych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Escape Room

Escape room to coraz bardziej popularna forma rozrywki, integracji oraz budowania relacji między uczestnikami. Wzorowana na grach komputerowych atrakcja wprowadza uczestników w odrealniony świat, w którym zadaniem jest rozwiązanie wszystkich łamigłówek i zagadek, tak aby w jak najkrótszym czasie wydostać się z pokoju.

6 różnych pokoi w Zakopanem, 3 stopnie trudności, pełna obsługa personelu. W trosce o bezpieczeństwo uczestników pokoje zostały wyposażone w awaryjne przyciski ewakuacyjne.

Zapraszamy!

40

PLN / os

Chodnik Koronami Drzew

Chodnik wśród koron drzew znajdujący się po słowackiej stronie gór. Niezapomniane wrażenia z wędrowania ścieżką ponad koronami drzew, skąd można podziwiać niczym nie przesłoniętą, piękną panoramę Tatr wysokich.

Do chodnika można podejść pieszo (ok. 1 godz) lub wyjechać kolejką gondolową – *koszt 20 euro. W programie również spacer dookoła urokliwego jeziora – Szczyrbskiego Plesa.

*Oferujemy odbiór z hotelu

Zapraszamy!

od 85

PLN / os

Góralska Biesiada

Zabawa w iście góralskim stylu! Konkurencje, zdrowa rywalizacja i góralska gościnność! Nic tak nie integruje zespołu jak zabawy z góralami.
Zapewniamy konkurencje prowadzone przez Harnasia w ciekawy i zabawny sposób, sprawdzanie sprawności i zręczności uczestników oraz umiejętności pracy w grupie, sporą dawkę dobrej zabawy i niezapomnianych emocji
Konkurencje typu ; zakuwanie w dyby, picie z narty, wbijanie gwoździa dziurawym młotkiem, układanie kopek siana, piła moja – twoja.

Oferujemy transport z miejsca zakwaterowania na miejsce atrakcji – 30 zł / os
Zapraszamy!

130

PLN / os

Słowacki Spływ Dunajcem

Proponowany przez nas spływ Dunajcem to rewelacyjny sposób na to, aby należycie nacieszyć się pięknymi krajobrazami, a zarazem wiele zwiedzić. Flisacy umilą go Państwu fascynującymi opowieściami i legendami związanymi z rzeką oraz jej okolicami.

Poza spływem na specjalnej tratwie, skąd nacieszycie Państwo oczy widokiem otaczających Pienin, oferta obejmuje również możliwość zwiedzania zamku w Niedzicy, zapory na Dunajcu czy Parku Miniatur Podhala, Orawy i Spisza. Wracając do Zakopanego zatrzymamy się w Dębnie, gdzie znajduje się zabytkowy drewniany Kościół z XV w wpisany na listę UNESCO – prelekcja z Panią kustosz ok. 20 min.

Zapraszamy!

od 110

PLN / os

Polski Spływ Przełomem Dunajca

Niezwykłe połączenie naszych atrakcji w zmiksowanej i szalonej przygodzie. Każdy może wybrać coś, co go najbardziej zainteresuje, ponieważ będzie miał do wyboru trzy atrakcje spośród pakietu na wysokości. Do dyspozycji będą całkowicie bezpieczne przeszkody na torze linowym, zainstalowane w koronach drzew, 6 – 8 metrów nad ziemią, będzie można poczuć się jak ptak, na podniebnej tyrolce – 350 metrów zjazdu. Moc wrażeń dostarczy skok z 14-sto metrowej wieży na linach oraz ścianka wspinaczkowa o różnym poziomie tras do przejścia. Zabawa dodająca najwyższego poziomu adrenaliny oraz niezapomnianych emocji.

Cena 80 zł zamiast – 115 zł – oszczędzasz 35 zł!

Opis atrakcji znajdziesz w zakładce „Atrakcje”

od 120

PLN / os

Rafting pontonami po Dunajcu

Wycieczka obejmuje te same atrakcje jak przy ”Polskim spływie Dunajcem”, jednak zamiast tradycyjnej tratwy – spływ odbywa się pontonem z odpowiednim wyposażeniem.

*Oferujemy odbiór z hotelu

Zapraszamy!

od 120

PLN / os

Kajaki po Dunajcu

Spływ kajakiem to spora dawka adrenaliny na świeżym powietrzu w otoczeniu malowniczej przyrody. Doskonała zabawa na falach Dunajca pozwala zapomnieć o codzienności i odstresować się po tygodniu ciężkiej pracy – piękne otoczenie, spokój i przygoda na wodzie to idealny relaks.

Spływ kajakowy Dunajcem samemu czy z przyjaciółmi pozostanie na długo w pamięci, a zdobyta opalenizna będzie o nim przypominać na codzień.

*Oferujemy transport za dodatkową opłatą

Zapraszamy!

od 120

PLN / os

Wyprawa na rowerach

Zaczynamy rekreacyjną, niewymagającą wycieczką rowerową City Tour wiodącą przez najciekawsze zakątki Zakopanego. Malownicze łąki, panorama na tatrzańskie szczyty, wizyta w bacówce czy kawałek historii naszego miasta będą na wyciągnięcie ręki. Punktem kulminacyjnym będzie wjazd kolejką na Kasprowy Wierch oraz krótki spacer po wierchach w asyście lokalnego przewodnika tatrzańskiego.

W ramach przejazdu zapewniamy: rower klasyczny wraz z kaskiem, woda, opieka lokalnego przewodnika.

Rezerwacje przyjmowane są do godz. 19:00 w przeddzień imprezy.

Zapraszamy!

od 190

PLN / os

Off road + baseny termalne

Zabierzemy Państwa na przejażdżkę samochodami terenowymi, po trudnym górskim terenie, w wyjątkowe, piękne miejsca Podhala. Przełamywanie własnych barier, strachu, ograniczeń sprawi, że ta przygoda na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Po szalonej przejażdżce zabierzemy Was na baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej, przez 2 godziny będziecie mogli wypocząć w największym kompleksie termalnym na Podhalu.

Transport z miejsca zamieszkania na miejsce atrakcji oraz droga powrotna jest w cenie atrakcji.

Cena zawiera wstęp na basen i transport

Minimalna liczba osób: 2

Zapraszamy!

od 280

PLN / os

Wyprawa na Quadach

Quad Trip to 1-godzinna wycieczka na quadach po górskich trasach. Start z bazy na Gubałówce, uczestnicy otrzymają quady jedno- lub dwuosobowe, którymi pod opieką przewodnika wyjadą na godzinną wycieczkę po górach. Trasa wycieczki przebiegać będzie pasmem Gubałówki, po trasach leśnych z pięknymi widokami na Tatry. Cena może się różnić w zależności od rodzaju quada.

Zapraszamy!

od 450

PLN / os

Park Przygody Adventure

Gubałówka 9/1, 34-500 Zakopane
+48 880 750 339

info@park-przygody-gubalowka.pl

Polecamy