Fun & Trips

Aktywne spędzanie wolnego czasu oraz wyjątkowe chwile na Podhalu – to nasza specjalność! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, którą tworzą pasjonaci różnych dziedzin. Nasz kreatywny zespół zapewni Wam niezapomniane chwile! Satysfakcja z pracy, bogate wyposażenie, oraz znakomita znajomość terenu, gwarantuje świetną zabawę oraz pełne bezpieczeństwo przygotowanych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 1. Czy to na pewno bezpieczne? 

– Sprzęt wykorzystany przez nas w Parku posiada wszystkie niezbędne atesty, dodatkowo nad Państwa bezpieczeństwem czuwają instruktorzy. Oczywiście mogą zdarzyć się kontuzje sportowe lub otarcia. Na co niestety już nie mamy wpływu.

 1. Co się stanie jeśli spadnę?

– Zawiśniesz w uprzęży, a na przeszkodę jest łatwo wrócić z pozycji wiszącej, to jedyne 30 cm w dół, ponieważ masz dwa karabinki i rolkę, które Cię utrzymują. Dodatkowo zawsze instruktor będzie czuwał nad twoim bezpieczeństwem.

 1. Dlaczego nie mogę wejść na duży park?

– Uczestnik musi mieć minimum 145 cm wzrostu, aby wejść na duży park. Wpływ na to ma wysokość na jakiej zawieszone są liny przepięciowe.

 1. Czy istnieje możliwość zejścia w połowie trasy?

– Jak najbardziej. Jedynym sposobem na zejście w trakcie przechodzenia  parku jest opuszczenie na linie przez instruktora. 

 1. Od jakiego wieku można wejść do parku?

– Nie mamy ograniczeń wiekowych, wszystko zależy od wzrostu.

 1. Pójdzie Pan z nami?

– Niestety nie ma takiej możliwości. Uczestnik przechodzi trasę samodzielnie. Jest możliwe wykupienie przejścia parku w towarzystwie instruktora. Na miejscu może jednak okazać się, że nie ma wolnych instruktorów dlatego lepiej wszystko ustalić wcześniej telefonicznie.

 1. Jak się mamy tam przypiąć?

– Przed wejściem na park zostanie zrobiony instruktaż związany z obsługą karabinków i zabezpieczeń.

 1. Ile osób tu zginęło? (tak… takie pytania też się zdarzają :))

– Nikt w naszym Parku Przygody Adventure nie zginął.

 1. Ile trwa przejście parku?

– Jest to zależne od uczestnika. Średni czas przejścia dużego parku to 

35-45 min i 20 min mały park. Mamy również inne atrakcje i ich czas trwania jest zależny od wieku, wzrostu oraz kondycji fizycznej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

 1. Co to jest zorbing?

– Duża dmuchana kula do której wchodzą dwie osoby. Zostają przypięci specjalnymi pasami. Kula stacza się po 40 metrowym zboczu.

 1. Co będzie jak w trakcie zastanie nas deszcz/burza?

– Deszcz nie przeszkadza w korzystaniu z atrakcji w Parku Przygody Adventure. Jeśli pojawi się burza, instruktorzy są zobowiązani ściągnąć uczestników na ziemię.

 1. Czy dam radę przejść trasę mając lęk wysokości?

– Część osób przechodzi. Park linowy jest między innymi po to, aby przełamywać lęki i w większości przypadków to się udaje.

 1. Muszę ubrać kask?

– Definitywnie TAK! 

 1. Dlaczego Pan ma inną uprząż?

– Istnieją 2 rodzaje, biodrowa i pełna.

 1. Czy można wejść w klapkach lub japonkach?

– My nie zalecamy ale decyzja należy do klienta. Zawsze uprzedzamy o możliwości zgubienia obuwia oraz o ewentualnych kontuzjach wynikających z braku odpowiedniego przygotowania do tego typu atrakcji.

 1. Jakie są godziny pracy?

– W wakacje pracujemy od 10:00 – 18:00 W pozostałych miesiącach zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu uzyskania aktualnych informacji.

Park Przygody Adventure

Gubałówka 9/1, 34-500 Zakopane
+48 880 750 339

info@park-przygody-gubalowka.pl

Polecamy