Pakiety

Aby spędzili Państwo niezapomnianą przygodę w naszym parku – przygotowaliśmy pakiety atrakcji, dzięki którym skorzystanie z większej ilości atrakcji będzie dla Państwa bardzo atrakcyjne cenowo. Zapraszamy do zabawy!

PAKIET 3 W 1

Niezwykłe połączenie naszych atrakcji w zmiksowanej i szalonej przygodzie. Każdy może wybrać coś, co go najbardziej zainteresuje, ponieważ będzie miał do wyboru trzy atrakcje spośród pakietu na wysokości. Do dyspozycji będą całkowicie bezpieczne przeszkody na torze linowym, zainstalowane w koronach drzew, 6 – 8 metrów nad ziemią, będzie można poczuć się jak ptak, na podniebnej tyrolce – 350 metrów zjazdu. Moc wrażeń dostarczy skok z 14-sto metrowej wieży na linach oraz ścianka wspinaczkowa o różnym poziomie tras do przejścia. Zabawa dodająca najwyższego poziomu adrenaliny oraz niezapomnianych emocji.

Cena 80 zł zamiast – 115 zł – oszczędzasz 35 zł!

Opis atrakcji znajdziesz w zakładce „Atrakcje”

95

PLN / os

PAKIET 4 W 1

Najlepsze atrakcje w naszym parku w jednym pakiecie – mnóstwo zabawy i ekstremalna dawka adrenaliny w atrakcyjnej cenie! Park linowy, ścianka wspinaczkowa, skok z Wieży Mocy oraz tyrolka XXL.

Cena 100 zł zamiast 130 zł – oszczędzasz 30 zł!

Opis atrakcji znajdziesz w zakładce „Atrakcje”

130

PLN / os

PAKIET 5 W 1

Dla odważnych i spragnionych mocnych wrażeń czeka mega dawka adrenaliny! Niepowtarzalne emocje, które pozostaną w pamięci na bardzo długo. Wśród atrakcji zaprosimy Państwa do parku linowego, na skok z Wieży Mocy, tyrolkę XXL, ściankę wspinaczkową oraz do zorby.

Cena pakietu to tylko 130 zł zamiast 160 zł! Oszczędzasz 30 zł!

Opis atrakcji znajdziesz w zakładce „Atrakcje”

180

PLN / os

PAKIET NA WYSOKOŚCI + PAINTABALL

Przygodę rozpoczniemy od zaproszenia uczestników na pole paintballowe, gdzie rozegrana zostanie bitwa przy pomocy markerów strzelających kolorowymi kulkami wypełnionymi farbą. Każdy zostanie zaopatrzony w mundur oraz maskę ochronną, marker do strzelania oraz pakiet 200 kulek.
Po ekscytującej walce będziemy przezwyciężać strach przed wysokością, w najbardziej malowniczym miejscu w Zakopanem. Każdy uczestnik będzie miał do wyboru trzy atrakcje spośród pakietu na wysokości. Do dyspozycji będą całkowicie bezpieczne przeszkody na torze linowym, zainstalowane w koronach drzew, 6 – 8 metrów nad ziemią, będzie można poczuć się jak ptak, na podniebnej tyrolce – 350 metrów zjazdu. Moc wrażeń dostarczy skok z 14-sto metrowej wieży na linach oraz ścianka wspinaczkowa o różnym poziomie dróg do przejścia. Zabawa dodająca najwyższego poziomu adrenaliny oraz niezapomnianych emocji.

Cena atrakcji to 170 zł/osoba zamiast 200 zł! Oszczędzasz 30 zł!

170

PLN / os

Park Przygody Adventure

Gubałówka 9/1, 34-500 Zakopane
+48 880 750 339

info@park-przygody-gubalowka.pl

Polecamy