Atrakcje naszego parku

Czas przeżyć wielką przygodę!

Zapraszamy na sporą dawkę śmiechu, zabawy oraz niezapomnianych wspomnień.

Adventure Park Przygody to atrakcje turystyczne w najwyżej położonym Parku Przygody w Polsce – na szczycie Gubałówki w Zakopanem. Malownicze widoki na pasmo Tatr, w otoczeniu lasu, połączone z niepowtarzalnym klimatem naszego Parku – to idealne miejsce aby spróbowali Państwo swoich sił na naszych atrakcjach.

Poziom trudności naszych atrakcji jest dopasowany tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i spełnił swoje adrenalinowe oczekiwania. Nasza kadra instruktorów zadba o najwyższy poziom bezpieczeństwa i dobrą zabawę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

PARK LINOWY DUŻY

PARK LINOWY DUŻY – niepowtarzalne wrażenia z zabawy na najwyższym poziomie! System przeszkód zbudowanych na drzewach, na wysokości 6-8 metrów nad ziemią tworzą niepowtarzalną atrakcje dla dorosłych i młodzieży. Możliwość zmierzenia się ze swoimi lękami oraz sposób na dostarczenie sobie wysokiego poziomu adrenaliny.
Całość stworzona w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść przez cały Park. Uczestnicy przed wejściem do Parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Następnie pokonują stacje treningowe zawieszone tuż nad ziemią, aby później bezpiecznie poruszać się w dużym parku.

PARK LINOWY JUNIOR

PARK LINOWY JUNIOR – to świetna zabawa dla mniejszych dzieci, jak i osób bojących się wysokości a chcących zakosztować świetnej zabawy. Platformy i przeszkody linowe zainstalowanych pomiędzy drzewami na niższych wysokościach, czyli 2-3 metry nad ziemią. Każdy uczestnik przed wejściem do parku zostanie wyposażony w profesjonalny sprzęt asekuracyjny ( uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask ) i przeszkolony z zasad posługiwania się nim. Następnie do pokonania będzie 8 dolnych stacji, a możliwości na jej przejście jest kilka. Każdy uczestnik ma możliwość przejścia trasy trzy razy.

SKOK Z WIEŻY MOCY

SKOK z WIEŻY MOCY to niepowtarzalne wrażenia skoku na ogromnej huśtawce, połączonej ze skokiem na bungee.
Stojąc na platformie zbudowanej 14 metrów nad ziemią – skoczysz w dół? Wyzwanie czeka!
Liny rozwieszone pomiędzy drzewami na wysokości 14-stu metrów nad ziemią – jest to atrakcja z najwyższej półki, mega adrenalina i niezapomniane emocje dla każdej odważnej osoby. Największa dawka adrenaliny w ofercie naszego Parku, gdzie przeciążenie podczas oddawania skoku dochodzi do 2G.

TYROLKA XXL

TYROLKA XXL – wisząc w uprzęży, zaczepiony tylko na jednej linie skaczesz z platformy i lecisz niczym ptak! To dopiero frajda!
Najdłuższy na Podhalu zjazd na linie, który rozpoczyna się na wysokości 9 metrów nad ziemią. Tyrolka ma 350 metrów wysokości i składa się z 2 stacji pośrednich. Czyste szaleństwo lotu nad ziemią dostarcza niepowtarzalnych emocji i sporej dawki adrenaliny.

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

ŚCIANKA WSPINACZKOWA – klasyczna ścianka wspinaczkowa, na której poprowadziliśmy kilka dróg o różnej skali trudności, dla początkujących wspinaczy jak i bardziej zaawansowanych. W górnej partii ściany na wysokości od 9 do 12 metrów zainstalowane jest przewieszenie ( ścianka jest pod skosem ). Profesjonalny sprzęt asekuracyjny oraz instruktor zapewni bezpieczną i przyjemną wspinaczkę. Nasi instruktorzy pomogą w stawianiu pierwszych kroków na pionowej ścianie.

PAINTBALL

PAINTBALL – mocna dawka czystej frajdy, relaksu w ruchu a zarazem niepowtarzalna integracja z uczestnikami gry. Bitwa zorgrywana przy pomocy markerów strzelających kolorowymi kulkami wypełnionymi farbą. Cała gra polega na oznakowaniu graczy z drużyny przeciwnej, co nada jej ciekawy i angażujący charakter. Paintball jest wykorzystywany jako doskonałe ćwiczenie interpersonalne, uczy współdziałania w grupie. Do dyspozycji każdego uczestnika gry będzie marker, mundur, maska, ochraniacze oraz pakiet kulek.

ZORBING

ZORBA – wejdź do wielkiej dwuosobowej kuli toczącej się po zboczu i przeżyj niezapowtarzalną przygodę! Kula o średnicy 3 metrów wypełniona powietrzem zostaje puszczona po stromym zboczu w dół, a uczestnicy toczą się w niej, śmiejąc się i krzycząc z wrażenia. Potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania, więc trzeba spróbować osobiście. Toczenie się w kuli jest zupełnie bezpieczne, a sam zjazd ma 45 metrów długości. Czas spróbować czegoś nowego!

STRZELNICA

STRZELNICA – lubisz filmy z Robin Hoodem i Agentem 007 w roli głownej? Masz szanse poczuć się jak oni! Atrakcja polegająca na strzelaniu do tarczy z wiatrówki krótkiej bądź łuku. Świetna zabawa i okazja na współzawodnictwo, a zarazem sprawdzenie swojej zręczności oraz celności. W bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów – każdy uczestnik będzie miał możliwość oddania kilkunastu strzałów do tarczy. Strzelający zostaną zapoznani z metodą obsługi łuków oraz sztuką precyzyjnego trafiania do tarczy z łuku tradycyjnego.

ADVENTURE BAR

Oprócz mocy adrenalinowych atrakcji, w naszym parku jest również strefa relaksu!
Miejsce, gdzie można po zabawie usiąść w leżaku i napić się orzeźwiającej lemoniady, kawy czy też zjeść ciastko bądź coś z grilla. Piękny widokowo taras oraz parasole, dają możliwość spędzenia długich chwil delektując się smakiem zimnego piwa. Każdy znajdzie coś dla siebie, aby spędzić w naszym parku najprzyjemniejsze chwile z niepowtarzalnym widokiem na Giewont.

Park Przygody Adventure

Gubałówka 9/1, 34-500 Zakopane
+48 880 750 339

info@park-przygody-gubalowka.pl

Polecamy