Dla szkół i młodzieży

PRZYGODA, ZABAWA, INTEGRACJA i ROZWÓJ – to połączenie najważniejszych elementów, które przygotowujemy w naszym Adventure Parku Przygody dla grup dziecięcych i młodzieżowych. Wspaniała przygoda na świeżym powietrzu!

Podczas trwania atrakcji, dzieci są pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy będą dbać o bezpieczeństwo zabaw.

Dla większych grup zapewniamy ATRAKCYJNE CENY na atrakcje oraz wiele godzin wspaniałych wspomnień!

ATRAKCJE

Dla grup dziecięcych polecamy atrakcje takie jak PARK LINOWY duży oraz mały o różnym stopniu trudności i wysokości, największą na Podhalu tyrolkę – 350 metrów zjazdu. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarcza MEGA SKOK wahadłowy z 14 metrowej wieży, gdzie przeciążenia sięgają 2G oraz zjazd ZORBĄ – 3 metrowa wielka dmuchana kula, do której wchodząc – stacza się kilkadziesiąt metrów po zboczu. Można także skorzystać z wysokiej na 14 metrów ŚCIANKI wspinaczkowej z trasami o różnym stopniu trudności, strzelnicy dla ŁUKU tradycyjnego – liczy się najcelniejsze trafienie do tarczy i wielu innych zabaw sprawiających ogromną radość dzieciakom. Opis wszystkich atrakcji znajdą Państwo TUTAJ.

Tutaj w otoczeniu lasu oraz pięknych widoków na Tatry, można spróbować swoich sił w wielu konkurencjach – linowych, sprawnościowych, sportowych, logicznych i strategicznych. Park to atrakcje, przygotowane z myślą o grupach młodzieżowych. Oferta została podzielony na etapy, które można łączyć tworząc godzinne lub kilkugodzinne programy. Całość oparta o elementy zabawy, integracji, rozwoju i przygody pod Tatrami.

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przygotować indywidualnie dobraną ofertę dla grupy!

PAKIETY KOLONIJNE

Podaruj dzieciom to co najcenniejsze – wspaniałą zabawę i niezapomniane przygody, a jednocześnie możliwość rozwoju oraz kształtowania własnego charakteru. Uczestnicy obozu w ciągu kilku dni przechodzą przez intensywny program mobilizacji do szybkiego działania, ćwiczą refleks i błyskawiczne działanie, a wszystko to podczas wielkiej przygody w Zakopanem. Program uczy również przełamywania barier oraz komunikacji i pracy zespołowej poprawia także sprawność fizyczną oraz koordynację ciała. Parę dni, które rozbudzają dziecięcą wyobraźnie i pozwalaj przeżyć emocje, które wspominane będą przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowych informacji na temat naszych propozycji obozów dla dzieci i młodzieży.

Tutaj w ofercie między innymi paintball, park linowy, strzelnica, samochody terenowe, zorbing czy nauka survivalu.

Wszystko z myślą o nauce i rozwoju przez świetną zabawę i niezapomniane chwile!

 

 

Organizując atrakcje dla grup, najwygodniejszym sposobem dojazdu jest wjazd kolejką Szymoszkową i przejście około 50 metrów do naszego Parku Przygody.

Ceny wjazdu dla grup od 20 osób:

  • w jedną stronę: 8 zł
  • w dwie strony: 12 zł
  • dla 10 osób – 1 opiekun: 1 zł

Park Przygody Adventure

Gubałówka 9/1, 34-500 Zakopane
+48 880 750 339

info@park-przygody-gubalowka.pl

Polecamy