Imprezy integracyjne

Integracja zespołu to przede wszystkim wspólne wspomnienia, pokonywanie trudności i współpraca! W naszym Parku przygotujmy dla Państwa niezapomniany program imprezy integracyjnej, a dzięki dużemu doświadczeniu, zapewnimy świetną zabawę integrującą wszystkich.

Przedstawiamy kilka propozycji zabawy, które są tylko namiastką naszych możliwości na tworzenie niepowtarzalnych eventów integracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami oraz kontaktu, abyśmy mogli przygotować wyjątkową oferte skierowaną dla Państwa.

TEAMBUILDING

TEAMBUILDING – szereg zajęć mających na celu integrację grupy, wyłonienie przywódcy i dobrą zabawę. Motywacja poprzez wspólną zabawę i wykonywanie zadań przyniesie uczestnikom wiele śmiechu a zarazem poprawi relacje interpersonalne.
Dla każdej grupy przygotowujemy indywidualną ofertę zabaw, dopasowaną do oczekiwań. Wśród zabaw znajduje się wiele atrakcji mających na celu integrację oraz poprawę humoru 🙂

od 50

PLN / os

Quady + park linowy

Zapraszamy na wyprawę, podczas której pokonamy kilkadziesiąt kilometrów po górskich trasach. Będą elementy przeprawowe, typowe dla górskiego off-road, jak i długie szutrowe odcinki, dla tych co lubią szybkość. Będziemy zwiedzać Podhale i podziwiać jego piękno z perspektywy czterokołowca. Po powrocie z wyprawy uczestnicy integracji odpoczną przy ognisku i zjedzą poczęstunek a następnie zaprosimy do zabawy na naszych atrakcjach w koronach drzew – rozpoczniemy zabawę w PARKU LINOWYM – uczestnicy wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny pokonują różnego rodzaju przeszkody, zjazdy oraz mosty, a wszystko zaprojektowane w taki sposób, aby każdy bez problemów mógł przejść całą trasę. Po ukończeniu parku linowego udamy się na znajdującą się najwyżej w Polsce TYROLKĘ – maksymalna dawka adrenaliny podczas 350-metrowego zjazdu. Najdłuższy zjazd na Podhalu z widokiem na panoramę Tatr. Kolejną atrakcją będzie MEGA SKOK Z WIEŻY MOCY, której platforma znajduje się na 14 metrach. Wahadło połączone ze skokiem na bungee – umieszczone jest pomiędzy drzewami, gdzie podczas spadania przeciążenie sięga 2G. Zabawa dodająca najwyższego poziomu adrenaliny oraz niezapomnianych emocji.

od 3100

PLN / os

PAKIET NA WYSOKOŚCI Z OGNISKIEM

Integracyjny event łączący w sobie najlepsze atrakcje naszego parku wraz z ogniskiem z poczęstunkiem.
Do wyboru naszych Gości oddajemy atrakcje takie jak park linowy, tyrolkę XXL, mega skok z wieży, zorbing, ściankę wspinaczkową, paintball no i oczywiście ognisko z leżakami, przy którym każdy będzie mógł posilić się podczas korzystania z atrakcji. Zapewnimy niepowtarzalny klimat atrakcjom, tak aby każdy czuł się u nas wyjątkowo.

od 70

PLN / os

PAINTBALL + SKOK Z WIEŻY + OGNISKO

Pakiet atrakcji, który dostarczy niepowtarzalnych wrażeń. Integracja wraz z potężną dawką adrenaliny oraz współzawodnictwa, to najlepszy pomysł na atrakcje podczas wyzjadu integracyjnego.
Zaprosimy uczestników na pole paintballowe, gdzie rozegrana zostanie bitwa przy pomocy markerów strzelających kolorowymi kulkami wypełnionymi farbą. Po grze, zaprosimy uczestników na skok wahadłowy z 14-sto metrowej wieży, podczas którego dochodzi do przeciążeń jak podczas skoku na bungee. Na koniec atrakcji, zaprosimy wszystkich do ogniska, przy którym będzie można się posilić poczęstunkiem oraz wspólnie przeżyć emocje atrakcji.

od 70

PLN / os

Park Przygody Adventure

Gubałówka 9/1, 34-500 Zakopane
+48 880 750 339

info@park-przygody-gubalowka.pl

Polecamy